Keşfet

Pvp Server Için Dosya Yükleme, İstatistik Takip, Resim Yükleme Ve Epin Satış Hizmetleri

DondurmaliMantı

Yeni Üye
Katılım
24 Haz 2024
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Pvp serverınız için ücretsiz olarak erişebileceğiniz güvenli servislerin listesi

1- Dosyaupload.com / Packleriniz İçin Dosya Yükleme Servisi
Oyunu kurdunuz, full pack ve mini pack gibi bir yere yüklenmesi gereken dosyaları Turkmmo.com`un ücretsiz dosya yükleme servisi Dosyaupload.com`a yükleyebilirsiniz. Ne sizden ne de dosyayı indirecek oyuncularınız bunun için herhangi bir üyelik ücreti ödemez, hız arttırması için para alınmaz.

2- Kısa.link / Link Kısaltma ve İstatistik Takip
Serverınızın reklamını yapacaksınız veya çeşitli sitelerde tanıtımlarını koydunuz, buralardan gelen ziyaretçileri hangi linke ne kadar tıklanmış takip etmek istiyorsunuz. Turkmmo.com link kısaltma servisi kisa.link aracılığıyla kısa linkler oluşturabilir, hangi linkinize ne kadar tıklanmış görebilirsiniz. Üstelik kisa.link/pvpserver gibi özel kısaltmalarda oluşturabilirsiniz. Kisa.link, m2.tc, pvp,tc, mmo.tc, ko.tc, sro.tc gibi uzantıları da linkinizi kısaltırken kullanabilirsiniz.

3- Imagevisit.com / Resim Yükleme Sitesi
Sitenizde veya tanıtımlarınızı yaptığınız sitelerde kullanacağınız resimleri tamamen ücretsiz olarak Turkmmo.com resim yükleme servisi imagevisit.com adresine yükleyebilirsiniz. Resimleriniz patlamaz, hızlıdır.

4- ExpressEpin / Epin Satış Hizmeti
Serverınızı sorunsuz açtınız ve para kazanmak istiyorsunuz. Şirket değilsiniz veya ödeme şirketlerinin prosedürleri ile uğraşmak istemiyorsunuz. Oyunalisveris.com`a girip üyelik açmanız ve mağaza başvurusu yapmanız yeterlidir. Mağazanızın onaylanmasının ardından oyun epinlerinizi sisteme yükleyip satışa başlayabilirsiniz. Pek çok ödeme yöntemi barındıran ve her satış için size sms, mail ve site içi mesajla bilgi veren expressepin.com`u kullanabilirsiniz. Kazandığınız tutarları da 24 saat içinde hesabınıza isteyebilirsiniz.
 
Metin2 server kurulumu hakkında bilgi paylaşımlarınız için teşekkürler.
 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst