Keşfet

⚔️Aspar2⚔️1-99 Kolay Orta Emek👑 31 Mayıs 21:00 Açılış ✅1V1 8V8 25V25⚔️Turnuvalar【Aspar2】Ödüller Dagıtmaya Geliyor.🆕 31 Mayıs'da Sizlerle! ✅

mesutcvan

Yeni Üye
RisaMt2 Orta Emek Kalıcı Sunucu - Bireysel Farm Alanları - WON EP TL Ödüllü Etkinlikler

Aspar2 Oyun İçi Kurallar

Hesap güvenliğiniz sizelere aittir. Herhangi bir hesap çalınma vb. durumunda yönetim ekibi maalesef ki destek veremeyecektir.

Hile kullanımını yasaktır ve kalıcı ban sebebidir.

Oyun açıkları veya Bug'larından yararlanmak ban sebebidir.

Ailevi, dinî, ırkî, milli değerleri hedef alan her söylem sansürlü olsa dahi yasaktır.

Oyun içerisinde dolandırılma durumunda herhangi bir mesuliyet kabul etmiyoruz.

Bağırmaktan oyunu kötülemek ve/veya sunucuya küfür etmek yasaktır.

Lonca, Nick ve Pazar isimleri oyuna aykırı ve küfür hakaret içeren isimler ise ban sebebidir. İnisiyatifler tarafımıza aittir. bkz. '' Oyun sonu pazarı ''

XXX sitelerinden item, yang ve hesap satmaya kalkışmak veya almaya çalışmak ban sebebidir.

Hiç bir yönetici kullanıcı adı ve şifre istemez, dolandırılma durumunda yönetim ekibi sorumlu değildir.

Eğer herhangi bir oyun kuralı tarafınıza karşı ihlâl ediliyor ise;

Herhangi bir video kayıt programı ile mini harita altındaki tarih, saat ve kural ihlali net gözükecek şekilde bir video kaydı alınız.
Aldığınız video kaydını YouTube üzerinden " Liste Dışı " şeklinde upload ediniz.
YouTube üzerine upload ettiğiniz video linkini ⁠「💌」ticket-oluşturma üzerinden detaylı başlık ve mesaj içeriği ile birlikte tarafımıza iletebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen koşulları karşılamayan hiçbir bildirim işleme alınmamaktadır. Fotoğraflar kanıt niteliği taşımamaktadır. Video kaydı zorunludur. Anlayışınız için teşekkür eder, keyifli oyunlar dileriz. Aspar2 Yönetim Ekibi.

discord.gg

Check out the Aspar2 community on Discord - hang out with 5449 other members and enjoy free voice and text chat.
discord.gg

Ekli dosyalar​

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri